Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku  

Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku

26.1.2017 | 23:27
Facebook Twitter Google

Legendární tvůrce hry Flappy Bird, která prověřila postřeh miliónů lidí po celém světě přidává do svého repertoáru novinku s názvem Ninja Spinky Challenges.

Herní vývojář Dong Nguyen má jasný rukopis. Jeho hry se vyznačují velkým důrazem na přesnost vašich doteků na obrazovce smartphone. Stejně jako kdysi psaní SMS zpráv na staré Nokii, i nová hra vyžaduje precizní kooperaci prstů. Jak název napovídá, půjde o sérii zkoušek, které musí mladý učedník Ninja Spinky zdolat na své cestě stát se mistrem. Oproti Flappy Bird, se novinka vyznačuje razantní změnou v pojetí obtížnosti. Zpočátku se vám podaří úkoly plnit snadno, ale náročnost se stupňuje až do otevření nekonečného módu, v němž lze šphat prakticky do nekonečna a sbírat skóre. Celkem hra obsahuje šest různých miniher, jejichž obtížnost postupně roste. Hra je zdarma pro Android i iOS a stáhnout ji můžete z odkazů níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Rady lékařů

Rady lékařů

Máte zdravotní potíže, ale netušíte, co vám přesně je? Nechcete dlouho čekat u lékaře? Říkáte si, že to musí jít i jinak? Tak jistě uvítáte změnu, která se vám nyní nabízí. Revoluční způsob, jak diagnostikovat svoji nemoc a zcela bez nutnosti navštívit lékaře a vystát si frontu, než přijdete na řadu.

21.1.2019 | 17:40
 
Nyní už bez lékaře

Nyní už bez lékaře

Nejprve je důležité vědět jaká část lidského těla vás trápí. Bez toho se nemůže dál pracovat. Tak jako u lékaře, tak i online aplikace potřebuje

14.1.2019 | 08:15
 


Poslat SMS