Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku  

Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku

26.1.2017 | 23:27
Facebook Twitter Google

Legendární tvůrce hry Flappy Bird, která prověřila postřeh miliónů lidí po celém světě přidává do svého repertoáru novinku s názvem Ninja Spinky Challenges.

Herní vývojář Dong Nguyen má jasný rukopis. Jeho hry se vyznačují velkým důrazem na přesnost vašich doteků na obrazovce smartphone. Stejně jako kdysi psaní SMS zpráv na staré Nokii, i nová hra vyžaduje precizní kooperaci prstů. Jak název napovídá, půjde o sérii zkoušek, které musí mladý učedník Ninja Spinky zdolat na své cestě stát se mistrem. Oproti Flappy Bird, se novinka vyznačuje razantní změnou v pojetí obtížnosti. Zpočátku se vám podaří úkoly plnit snadno, ale náročnost se stupňuje až do otevření nekonečného módu, v němž lze šphat prakticky do nekonečna a sbírat skóre. Celkem hra obsahuje šest různých miniher, jejichž obtížnost postupně roste. Hra je zdarma pro Android i iOS a stáhnout ji můžete z odkazů níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Mám dluhy. No a co?

Mám dluhy. No a co?

Téměř každý člověk na planetě má nějaké dluhy. Každý si někdy půjčil, když potřeboval. Sice to byl problém, protože na finančním trhu stále působí společnosti, které nemají sebemenší zájem pomoci s finanční situací, ale přeci se povedlo najít společnost, která ráda poskytne finanční prostředky.

21.5.2018 | 07:49
 
Snadnější stěhování

Snadnější stěhování

Každý člověk sní o tom, že se jednou osamostatní od rodičů a začne bydlet sám a nejlépe ve vlastním bydlení. Ovšem sen je v mnoha případech nereálný z finančních důvodů. Stěhování do jiného bytu či domu s sebou nese i nějaké komplikace.

14.5.2018 | 08:10
 


Poslat SMS