Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku  

Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku

26.1.2017 | 23:27
Facebook Twitter Google

Legendární tvůrce hry Flappy Bird, která prověřila postřeh miliónů lidí po celém světě přidává do svého repertoáru novinku s názvem Ninja Spinky Challenges.

Herní vývojář Dong Nguyen má jasný rukopis. Jeho hry se vyznačují velkým důrazem na přesnost vašich doteků na obrazovce smartphone. Stejně jako kdysi psaní SMS zpráv na staré Nokii, i nová hra vyžaduje precizní kooperaci prstů. Jak název napovídá, půjde o sérii zkoušek, které musí mladý učedník Ninja Spinky zdolat na své cestě stát se mistrem. Oproti Flappy Bird, se novinka vyznačuje razantní změnou v pojetí obtížnosti. Zpočátku se vám podaří úkoly plnit snadno, ale náročnost se stupňuje až do otevření nekonečného módu, v němž lze šphat prakticky do nekonečna a sbírat skóre. Celkem hra obsahuje šest různých miniher, jejichž obtížnost postupně roste. Hra je zdarma pro Android i iOS a stáhnout ji můžete z odkazů níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Mikropůjčky aneb jak s nimi zatočit

Mikropůjčky aneb jak s nimi zatočit

Každý jistě zažil situaci, že něco akutně potřeboval a nemohl si to dovolit. Bylo potřeba například nové auto na cestování do práce ale bohužel finanční rozpočet byl už tak napnutý

17.9.2018 | 08:34
 
Léto ještě nekončí

Léto ještě nekončí

Každý využije své oblíbené místo na trávení volného času. Někdo si sedne k televizi a je rád, že se nemusí ani pohnout, protože v televizi je něco zajímavého, někdo si sedne k počítači a hraje hry a někdo jde na zahradu a užívá si plody své práce.

10.9.2018 | 14:51
 


Poslat SMS