Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku  

Tvůrce Flappy Bird představuje horkou novinku

26.1.2017 | 23:27
Facebook Twitter Google

Legendární tvůrce hry Flappy Bird, která prověřila postřeh miliónů lidí po celém světě přidává do svého repertoáru novinku s názvem Ninja Spinky Challenges.

Herní vývojář Dong Nguyen má jasný rukopis. Jeho hry se vyznačují velkým důrazem na přesnost vašich doteků na obrazovce smartphone. Stejně jako kdysi psaní SMS zpráv na staré Nokii, i nová hra vyžaduje precizní kooperaci prstů. Jak název napovídá, půjde o sérii zkoušek, které musí mladý učedník Ninja Spinky zdolat na své cestě stát se mistrem. Oproti Flappy Bird, se novinka vyznačuje razantní změnou v pojetí obtížnosti. Zpočátku se vám podaří úkoly plnit snadno, ale náročnost se stupňuje až do otevření nekonečného módu, v němž lze šphat prakticky do nekonečna a sbírat skóre. Celkem hra obsahuje šest různých miniher, jejichž obtížnost postupně roste. Hra je zdarma pro Android i iOS a stáhnout ji můžete z odkazů níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS