Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Uživatelé Google služeb si mohou vzájemně pomoct  

Uživatelé Google služeb si mohou vzájemně pomoct

15.1.2017 | 20:59
Facebook Twitter Google

Google spustil aplikaci Crowdsource pro všechny, kteří rádi používají služby od společnosti a rádi by je také pomohli vylepšit.

Jsme zvyklí, že nám bleskurychlé odesílání SMS zdarma často ulehčí komunikaci s rodinou a přáteli. Stejně tak nám často pomůže některá z Google služeb jako Mapy, Fotky nebo samotné vyhledávání. Pokud tedy patříte ke spokojeným uživatelům těchto služeb, možná vás bude zajímat jak můžete ve volném čase přispět k jejich neustálému vylepšování. Díky jednoduché aplikaci Crowdsource, kterou stáhnete na obchodě Google Play.

Lidé lidem

Aplikace vám po otevření položí jednoduché otázky a na jejich základě vás následně požádá o pomoc při tvorbě nebo zlepšování některých služeb. Kupříkladu pokud se vyznáte v anglickém jazyce a rádi používáte Mapy, můžete pomoct s překladem názvů míst na mapě do českého jazyka. Netýká se to samozřejmě jen map. Vybírat si můžete hned z pěti okruhů, ve kterých chcete přiložit ruku k dílu. Díky těmto komunitním aktivitám se pak značně zlepšuje kvalita služeb, které rádi používáte.

Google Crowdsource můžete stáhnout z odkazu níže.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS