Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Uživatelé Google služeb si mohou vzájemně pomoct  

Uživatelé Google služeb si mohou vzájemně pomoct

15.1.2017 | 20:59
Facebook Twitter Google

Google spustil aplikaci Crowdsource pro všechny, kteří rádi používají služby od společnosti a rádi by je také pomohli vylepšit.

Jsme zvyklí, že nám bleskurychlé odesílání SMS zdarma často ulehčí komunikaci s rodinou a přáteli. Stejně tak nám často pomůže některá z Google služeb jako Mapy, Fotky nebo samotné vyhledávání. Pokud tedy patříte ke spokojeným uživatelům těchto služeb, možná vás bude zajímat jak můžete ve volném čase přispět k jejich neustálému vylepšování. Díky jednoduché aplikaci Crowdsource, kterou stáhnete na obchodě Google Play.

Lidé lidem

Aplikace vám po otevření položí jednoduché otázky a na jejich základě vás následně požádá o pomoc při tvorbě nebo zlepšování některých služeb. Kupříkladu pokud se vyznáte v anglickém jazyce a rádi používáte Mapy, můžete pomoct s překladem názvů míst na mapě do českého jazyka. Netýká se to samozřejmě jen map. Vybírat si můžete hned z pěti okruhů, ve kterých chcete přiložit ruku k dílu. Díky těmto komunitním aktivitám se pak značně zlepšuje kvalita služeb, které rádi používáte.

Google Crowdsource můžete stáhnout z odkazu níže.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Návrat do života

Návrat do života

Na stará kolena se pro mne stávalo čím dál tím horší dojít si třeba na nákup do sámošky, natož například navštívit lékaře, kterého mám daleko od domova.

12.11.2018 | 10:05
 
Do všech sítí zdarma

Do všech sítí zdarma

Odeslání sms z internetu a pokud možno, zcela zdarma. Nekonečná otázka, jestli je to opravdu možné. Na internetu je mnoho internetových stránek, které nabízejí, že si přes ně, můžete poslat bezplatnou sms do všech sítí

5.11.2018 | 08:29
 


Poslat SMS