Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Vánoční soutěž na TradičníRecepty.cz: rozdáváme kredity v hodnotě 70 000 Kč  

Vánoční soutěž na TradičníRecepty.cz: rozdáváme kredity v hodnotě 70 000 Kč

16.12.2013 | 18:45
Facebook Twitter Google

Tak je to tu zas! TradičníRecepty.cz vyhlašují tradiční Vánoční soutěž. Výhercům budou rozdávat 70 000 kreditů do bonusového programu. V bonusovém programu si lze za kredity vybrat a objednat pomůcky do kuchyně od značky Tescoma.

Vánoční soutěž podruhé

Již podruhé připravili TradičníRecepty.cz pro stávající, ale i nové uživatele a kuchtíky Vánoční soutěž, ve které rozdají 70 000 kreditů, za vyhrané kredity si výherci vyberou odměny z bonusového programu. Kdo z vás ještě neví, co je to Bonusový program na TradičníRecepty.cz, přečtěte si článek o bonusovém programu.

Abyste mohli soutěžit, je třeba se registrovat. Chcete-li získat 500 kreditů navíc, registrujte přes službu mojeID!

Výhodou pro nastávající vítěze bude, že objednané odměny obdrží, zpravidla, do týdne od objednání. Soutěž bude ukončena 30. 12. 2013 ve 19:59.

O co soutěžíme?

Minulý ročník soutěže byly předmětem soutěže pouze recepty na vánoční cukroví. Nově však máte možnost soutěžit s recepty, které souvisí s vánočním obdobím- například recepty na svátky vánoční, na štědrý den (můžou být i z jiných kultur a zemí!) a samozřejmě vánoční cukroví. Recept, který bude nejoblíbenější, bude tedy nejvíce krát přidán ostatními uživateli do svých oblíbených receptů (obdrží nejvíce „srdíček“), vyhrává 30 000 kreditů do bonusového programu.

Druhé místo vyhrává: 20 000 kreditů.

Třetí místo vyhrává: 12 000 kreditů.

Čtvrté místo vyhrává: 8 000 kreditů.

Jak vložit soutěžní recept?

Je to velmi, velmi jednoduché. Stačí kliknout na talíř „Vánoční soutěž“, který se nalézá na hlavní stránce. Dále klikněte na „Vložit soutěžní recept“ a můžete začít! Poté, až recept publikujete a projde redakční kontrolou, sledujte průběžné pořadí a burcujte rodinu a přátele, aby si přidávali váš recept do oblíbených tím, že opět kliknete na onen talíř „Vánoční soutěž.“

Soutěžní recept musí samozřejmě splňovat určité náležitosti:

1. Recept musí mít relevantní fotku (dejte si pozor na vodoznak

2. Popis receptu musí být gramaticky správně a nesmí být okopírován z jiných webů

3. Ingredience musí být vloženy skrze formulář k tomu určený, nikoliv v popisu receptu

Pokud by z vás někdo cítil, že může vyhrát soutěž tím, že si založí více účtů a bude si přidávat vlastní recept do oblíbených, tak i na to nejsme krátcí a tyto uživatele ze soutěže vyloučíme i s účty, které si pro tyto účely založily.

Závěrem

Budete-li se chtít zeptat na nějaké upřesňující otázky, rádi vám samozřejmě odpovíme na info@tradicnirecepty.cz!

Podmínky soutěže naleznete po kliknutí na talíř na hlavní  stránce. Pak už jen stačí kliknout jen na "Podmínky soutěže", ty se nalézají pod červeným tlačítkem "Vložit soutěžní recept".


A nakonec snad jenom...
...hodně štěstí! :)

Vaše
TradičníRecepty.cz


Další články

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Apple představil nový iPhone, jaký je?

Na počest desetiletého výročí společnosti Apple, se společnost včera rozhodla uvést na trh nový iPhone. V dnešním článku se podíváme na to, co vše v sobě tenhle nadupaný telefon skrývá.

13.9.2017 | 21:01
 
TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

TOP 10: Nejbohatší lidé na světě

Každý rok sestavuje magazín FORBES seznam nejbohatších lidí na naší planetě. V dnešním článku se podíváme na to, kdo se za uplynulý rok dostal do TOP10 a jakým bohatsvím jednotlivci disponují. Zajímavosti je, že se do výběru nedostala žádná žena. A kdo teda patří mezi nejbohatší lidi na světě?

6.9.2017 | 20:06
 
Nejlepší písničky tohoto léta

Nejlepší písničky tohoto léta

V dnešním článu jsme se rozhodli podívat se na nejhranější písničky tohoto léta. Připomeňte si s námi nejlepší skladby roku 2017, které nesmí chybět ve vašem playlistu!

30.8.2017 | 19:43
 


Poslat SMS