Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Vlastní bydlení je začátek cesty  

Vlastní bydlení je začátek cesty

10.2.2018 | 07:36
Facebook Twitter Google

Každý mladý člověk chce nastartovat svůj vlastní samostatný život především bydlením. Lze se nastěhovat do pronájmu, nebo si pořídit vlastní bydlení.

Pro čtenáře a návštěvníky naši bezplatné sms brány do všech sítí zde máme další článek.

Každý mladý člověk chce nastartovat svůj vlastní samostatný život především bydlením. Lze se nastěhovat do pronájmu, nebo si pořídit vlastní bydlení.

Pronájem je dobrá varianta pro ty, kteří zatím nemají žádné trvalé působiště, cestují za prací, zkoušejí nové možnosti na různých místech a nebo se jen chtějí odstěhovat od rodičů a osamostatnit se. Ovšem pro ty, kteří se již chtějí usadit a založit rodinu, je bydlení v pronajatém bytě či domě poměrně nevýhodné. Najít bydlení svých snů je jedna věc, ale pak je zde otázka peněz. Hypotéka. To bývá velice časté řešení.Výhodná hypotéka bez poplatků předem

Podívejme se, kde by se dnes dala hypotéka za solidních podmínek najít

V rozmanitém finančním trhu máte na výběr z několika institucí, ale je potřeba trocha opatrnosti. Bankovní hypotéka je víceméně snadná. Pokud máte dostačující příjem, nemáte záznam v registru za neplacení půjčky a máte i finanční rezervu, s velkou pravděpodobností projdete s hypotékou u kterékoli banky. Ovšem pro klienta, který nemá tak velký příjem, aby si mohl dovolit hypotéku bance splácet, je pak jedinou alternativou nebankovní společnost.

Bohužel nebankovní hypotéka s sebou nese také hodně rizik. Například můžete zaplatit předem za veškeré vyřizování a ve finále třeba žádnou hypotéku nedostanete. Nebankovní hypotéka s poplatkem je velice nevýhodná, a proto lze nalézt nabídku nebankovní hypotéky bez poplatků předem.

Nebankovní hypotéka bez poplatků předem je rozhodně výhodnější

Už jen proto, že prvotní investice neexistuje. Pak je také potřeba podívat se na splátky, dobu splatnosti, úrok a především celkově splatnou částku. U nebankovních hypoték je jasné, že za hypotéku zaplatíte více, ale nemusí to být pravidlem u každé společnosti. Nyní se vám nabízí možnost, jak sehnat hypotéku i přímo od banky a nebudete se muset obávat negativních záznamů v registrech.

Bankovní i nebankovní hypotéka se dá pořídit přímo ZDE


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Rady lékařů

Rady lékařů

Máte zdravotní potíže, ale netušíte, co vám přesně je? Nechcete dlouho čekat u lékaře? Říkáte si, že to musí jít i jinak? Tak jistě uvítáte změnu, která se vám nyní nabízí. Revoluční způsob, jak diagnostikovat svoji nemoc a zcela bez nutnosti navštívit lékaře a vystát si frontu, než přijdete na řadu.

21.1.2019 | 17:40
 
Nyní už bez lékaře

Nyní už bez lékaře

Nejprve je důležité vědět jaká část lidského těla vás trápí. Bez toho se nemůže dál pracovat. Tak jako u lékaře, tak i online aplikace potřebuje

14.1.2019 | 08:15
 


Poslat SMS