Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Vyznáte se ve sloganech známých firem? Zahrajte si tuhle hru!  

Vyznáte se ve sloganech známých firem? Zahrajte si tuhle hru!

22.1.2017 | 00:30
Facebook Twitter Google

Rádi by jste procvičili mozkové závity u něčeho nového? Určitě zkuste novou aplikaci, Big Slogan Quiz.

Leckdo zná zábavnou aplikaci, kde je vaším úkolem uhodnout firemní loga. Návyková hra se však stane brzy při hraní dokola stejně jednoduchou jako odeslání SMS zdarma rodině. Novinka od slovenských vývojářů Big Slogan Quiz se zaměřuje zcela nově na firemní slogany. Ty mohou být pěkně záludné, až někdy nemožně těžké.

Co vše v aplikaci najdete

O tom se však přesvědčíte sami hned v patnácti úrovních. Z toho každá obsahuje stejný počet sloganů k rozlousknutí. K postupu do další úrovně je třeba vždy uhodnout celých třináct z patnácti sloganů a to dá pořádně zabrat. Zejména, když vezmeme v potaz, že aplikace i slogany jsou celé v anglickém jazyce. Tak co, věříte si na známé slogany? Přesvědčte se o svých znalostech po stažení hry z odkazu níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Mikropůjčky aneb jak s nimi zatočit

Mikropůjčky aneb jak s nimi zatočit

Každý jistě zažil situaci, že něco akutně potřeboval a nemohl si to dovolit. Bylo potřeba například nové auto na cestování do práce ale bohužel finanční rozpočet byl už tak napnutý

17.9.2018 | 08:34
 
Léto ještě nekončí

Léto ještě nekončí

Každý využije své oblíbené místo na trávení volného času. Někdo si sedne k televizi a je rád, že se nemusí ani pohnout, protože v televizi je něco zajímavého, někdo si sedne k počítači a hraje hry a někdo jde na zahradu a užívá si plody své práce.

10.9.2018 | 14:51
 


Poslat SMS