Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Vyznáte se ve sloganech známých firem? Zahrajte si tuhle hru!  

Vyznáte se ve sloganech známých firem? Zahrajte si tuhle hru!

22.1.2017 | 00:30
Facebook Twitter Google

Rádi by jste procvičili mozkové závity u něčeho nového? Určitě zkuste novou aplikaci, Big Slogan Quiz.

Leckdo zná zábavnou aplikaci, kde je vaším úkolem uhodnout firemní loga. Návyková hra se však stane brzy při hraní dokola stejně jednoduchou jako odeslání SMS zdarma rodině. Novinka od slovenských vývojářů Big Slogan Quiz se zaměřuje zcela nově na firemní slogany. Ty mohou být pěkně záludné, až někdy nemožně těžké.

Co vše v aplikaci najdete

O tom se však přesvědčíte sami hned v patnácti úrovních. Z toho každá obsahuje stejný počet sloganů k rozlousknutí. K postupu do další úrovně je třeba vždy uhodnout celých třináct z patnácti sloganů a to dá pořádně zabrat. Zejména, když vezmeme v potaz, že aplikace i slogany jsou celé v anglickém jazyce. Tak co, věříte si na známé slogany? Přesvědčte se o svých znalostech po stažení hry z odkazu níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Šmejdi opět útočí

Šmejdi opět útočí

Každý den se mnoho lidí setkává s nabídkami, které je mnohdy těžké odmítnout. Slevy jsou na každém rohu a v neposlední řadě jsou zde stále společnosti, které nabízejí „velmi kvalitní zboží za rozumnou cenu“

18.4.2018 | 17:53
 
Lepší zítřek již dnes

Lepší zítřek již dnes

„Kdybych to vedl já, tak by to bylo úplně jinak“. Toto a mnoho dalších frází si dnes a denně říká mnoho lidí. Hlavně ti, kteří pracují už dlouho u jedné společnosti a stále se jim nedostává žádné odměny

3.4.2018 | 10:49
 


Poslat SMS