Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Vyznáte se ve sloganech známých firem? Zahrajte si tuhle hru!  

Vyznáte se ve sloganech známých firem? Zahrajte si tuhle hru!

22.1.2017 | 00:30
Facebook Twitter Google

Rádi by jste procvičili mozkové závity u něčeho nového? Určitě zkuste novou aplikaci, Big Slogan Quiz.

Leckdo zná zábavnou aplikaci, kde je vaším úkolem uhodnout firemní loga. Návyková hra se však stane brzy při hraní dokola stejně jednoduchou jako odeslání SMS zdarma rodině. Novinka od slovenských vývojářů Big Slogan Quiz se zaměřuje zcela nově na firemní slogany. Ty mohou být pěkně záludné, až někdy nemožně těžké.

Co vše v aplikaci najdete

O tom se však přesvědčíte sami hned v patnácti úrovních. Z toho každá obsahuje stejný počet sloganů k rozlousknutí. K postupu do další úrovně je třeba vždy uhodnout celých třináct z patnácti sloganů a to dá pořádně zabrat. Zejména, když vezmeme v potaz, že aplikace i slogany jsou celé v anglickém jazyce. Tak co, věříte si na známé slogany? Přesvědčte se o svých znalostech po stažení hry z odkazu níže:


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Bezplatná sms je reálná

Bezplatná sms je reálná

Čekat na výplatu, aby si člověk mohl dobít kredit na telefonu je mnohdy ubíjející a hlavně stresující. Nutně potřebujete telefonovat nebo odesílat sms ale bez kreditu nebo neomezeného volání je to téměř nemožné. Odesílání sms zdarma je reálné

15.5.2019 | 08:49
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 


Poslat SMS