Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Zábava nekončí  

Zábava nekončí

30.7.2018 | 13:47
Facebook Twitter Google

Dovolenou v zahraničí máte již za sebou a finanční prostředky už nejsou tak velké abyste si mohli dovolit

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek.

Jak se přepůlil čas dovolených, tak si jistě říkáte, co ještě tak podniknout, když je dovolená skoro u konce.
Dovolenou v zahraničí máte již za sebou a finanční prostředky už nejsou tak velké abyste si mohli dovolit ještě jednu dovolenou v zahraničí. Proč se nepodívat někde v česku? I v České Republice se může člověk dobře pobavit a nemusí mít nutně mnoho peněz.

Bezplatná sms do T-Mobile - www.esemes.cz, Půjčka bez poplatků, úvěr bez poplatků - www.penizebezpoplatku.cz

Co takhle na nějaký festival?

CHODROCTFESTIVAL je domažlický multižánrový open-festival. Termín konání CHODROCKFESTIVALU je trvale spojen s Domažlickými Chodskými slavnostmi a Vavřineckou poutí.
Chodrockfest má řadu specifik, kterými se odlišuje od jiných festivalů. Tím největším je areál, ve kterém se koná. Festival je totiž zasazen do členitého areálu, který je mimo festival využíván jako jezdecký oddíl. Díky tomu většinu povrchu tvoří písek. I proto si festival získal nálepku jako "plážový festival Písek se ukázal jako výhodný i během třetího ročníku, kdy se během prvního dne museli diváci vyrovnat s hustým a vytrvalým deštěm. " Kromě písčitého povrchu je také v areálu dostatek stínu, což se při tropických teplotách může hodit. Do stanového městečka to mají návštěvníci opravdu kousek, rozkládá se totiž na loukách hned vedle areálu.

Detail a možnost si zakoupit vstupenku naleznete ZDE.

Chybí vám prostředky na výlet po festivalech?
Tak rozhodně neváhejte využít půjčku bez poplatků, kterou najdete ZDE.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Nečekané výdaje mají řešení

Nečekané výdaje mají řešení

Téměř každý člověk, v dnešní době, někde dluží peníze. Ovšem co dělat, když se půjčky stanou přítěží a není možné se jich zbavit?...

9.3.2020 | 10:18
 
Kam na výlet

Kam na výlet

Ubytování v Praze je mnoho, ovšem problém je, že některé hotely, motely či ubytovny nevypadají tak jak se prezentují na internetových stránkách, a navíc

18.7.2019 | 16:36
 


Poslat SMS