Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Začínáme rekonstruovat své bydlení  

Začínáme rekonstruovat své bydlení

26.2.2018 | 08:54
Facebook Twitter Google

V současné době je trendem vlastní bydlení. Mnohým lidem, a to často už ani mladým párům, nestačí bydlení v podnájmu, každý chce bydlet nejlépe ve svém. Lidé často vynaloží všechny své finanční prostředky ke koupi

Pro uživatele a návštěvníky bezplatné sms brány do O2, Vodafone a T-Mobile, esemes.cz jsme vyhotovily následující článek

V současné době je trendem vlastní bydlení. Mnohým lidem, a to často už ani mladým párům, nestačí bydlení v podnájmu, každý chce bydlet nejlépe ve svém. Lidé často vynaloží všechny své finanční prostředky ke koupi vlastního bydlení, a to často v jakémkoli stavu a již dále neřeší budoucí události, které mohou v souvislosti s novým bydlením nastat. Kromě nového vybavení jde především o opravy vad, které se mohou ze začátku jevit jako malé či skryté, nebo rovnou kompletní nákladná rekonstrukce.
V tuto chvíli ovšem vyvstane otázka, kde vzít peníze na tyto opravy, či rovnou rekonstrukci, když všechny finanční prostředky byly vynaloženy na koupi bytu či domu. Často už kvůli koupi se člověk zaváže hypotékou a na opravy už mnohdy moc prostředků nezbývá.

Jak výhodně na rekonstrukci

Existuje několik variant, jak sehnat peníze na rekonstrukci domu či bytu.
Je možnost vyřídit si bezúčelovou půjčku.
Další variantou je možnost vyřízení hypotéky na rekonstrukci.

Hypotéka na rekonstrukci - Online hypotéka - Snadná hypotéka - poradnahypoteka.cz

Hypotéka na rekonstrukci je výhodnější a především snadnější k vyřízení. Pokud již máte hypotéku na koupi nemovitosti a řádně splácíte, často vám je vaše banka ochotna vyřídit i další hypotéku na rekonstrukci, protože máte dobrou platební morálku (čímž je myšleno řádné a bezproblémové splácení).
Ovšem je třeba přemýšlet dopředu, už při pořizování nemovitosti, zda nebudete potřebovat více peněz právě na rekonstrukci. V tomto případě si můžete rovnou požádat o hypotéku a navýšit si ji o částku potřebnou na rekonstrukci.

Kde získat hypotéku či hypotéku na rekonstrukci

Hypotéku ke koupi nemovitosti a hypotéku na rekonstrukci můžete pořídit skoro u všech bankovních a některých nebankovních společností. Ovšem je potřeba, aby byl zákazník ostražitý. V nebankovní hypotéce na rekonstrukci mohou být skryty poplatky, které vám pak celou hypotéku prodraží, nebo dokonce mohou být vyžadovány poplatky předem. Pokud narazíte na někoho, kdo vám slíbí, že vám poskytne hypotéku na rekonstrukci a pak bude ještě chtít poplatek předem, doporučujeme od takové nabídky jít pryč a hledat raději něco jiného. V mnoha případech se stává, že hypotéka s poplatkem předem se ukáže jako neférová nabídka a klient tak přijde o peníze, které předem do hypotéky vynaložil.
Pokud si chcete sjednat hypotéku na koupi nemovitosti nebo hypotéku na rekonstrukci z ověřeného zdroje a pokud možno za co nejlepších podmínek, neváhejte vyzkoušet hypotéku na poradnahypoteka.cz.
Tato hypotéka je spolehlivá a především vždy nastavená individuálně každému zákazníkovi. Výhodná je především tím, že spolupracuje jak s bankovním sektorem, tak i nebankovním sektorem. Pokud se tedy stane, že nebudete moci získat hypotéku od banky, tak se vám rovnou pokusí zařídit hypotéku u ověřených nebankovních společností.

Vyberte si hypotéku, která vás finančně nezatíží.

O hypotéku na koupi nemovitosti či hypotéku na rekonstrukci si můžete požádat přímo zde.


Další články

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Máte rádi Rallye Dakar? Čtěte!

Vážení přátelé posílání SMS zpráv z internetu zdarma, pokud jste fanouškem Rallye Dakar, rádi bychom vám doporučili jednu stránku, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

16.1.2018 | 16:12
 
Bezplatná sms je reálná

Bezplatná sms je reálná

Čekat na výplatu, aby si člověk mohl dobít kredit na telefonu je mnohdy ubíjející a hlavně stresující. Nutně potřebujete telefonovat nebo odesílat sms ale bez kreditu nebo neomezeného volání je to téměř nemožné. Odesílání sms zdarma je reálné

15.5.2019 | 08:49
 
Léčba z domova

Léčba z domova

Asi to zná skoro každý. Večer se jde spát, vše je v pořádku, téměř nic nebolí ale ráno už je to jinak. Pak už si jen říkáte „nikam nepůjdu, musel bych dlouho čekat u lékaře, aby mi řekl, co mě přesně je“.

11.3.2019 | 11:18
 


Poslat SMS