Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID
Žárlivosti se meze nekladou!  

Žárlivosti se meze nekladou!

10.2.2012 | 07:00
Facebook Twitter Google

Jak se říká – kdo žárlí, ten miluje, ovšem ne vždy může být žárlení v rozumných mezích, které naše druhá polovička je schopná tolerovat.

Také se ale říká – důvěřuj, ale prověřuj a i tohle „rčení“ má určitě něco do sebe. Všeho by ovšem mělo být rozhodně s mírou. Myslím si, že takové to žárlení, když partnerovi dojde esemeska a žena mu „vleze“ do mobilu, aby si ji přečetla, tak to už je za hranicemi slušného chování a hlavně důvěry k naší polovičce. Samozřejmě, že tohle platí i obráceně. Která žena by věřila muži, kdyby jí prohlížel mobil a myslel si, jak je přitom nenápadný nebo po každém telefonátu se jí ptal, kdo jí vlastně volal, co chtěl a další trapné otázky, které rozhodně nejsou nikomu příjemné.

Dalším případem je například to, když jdete s mužem po ulici a on se otáčí za každou sukní i za každými riflemi =) v tomhle případě musím ovšem dodat, že to vůbec není hezké, zejména z toho důvodu, že se žena necítí dobře, když její partner okukuje kolemjdoucí ženy nebo na ně vrhá svůj, pro nás dokonalý pohled, o který se s nikým rozhodně nehodláme dělit.

Muži jsou ovšem určitě žárlivější, co se týče toho, když Vás na nějaké akci či večírku osloví neznámý muž. Ze zkušenosti můžu říct, že u rozhovoru s neznámým mužem partner rozhodně nesmí chybět, ocitne se Vám po boku, aniž byste věděli, že se před tím nacházel ve Vaší blízkosti. Do rozhovoru se nenápadně zapojí, a aby jej ukončil, tak vysloví větu, kterou Vás od jiného muže odláká. Je to sice důkaz toho, že o Vás partner stojí, ale to byste nemohla po dobu, co s ním jste potkat žádného nového muže, se kterým byste se mohla „na úrovni“ bavit.

Samozřejmě také není pěkné, když jste někde, kde se tancuje a partner na takzvaného „ploužáka“ nepřijde tancovat pro Vás, ale dojde například za Vaši nebo jeho kamarádkou. To by snad vyskočila z kůže každá žena, která jak něco takového uvidí, tak co jiného může udělat, než dojít za jeho kamarádem a zatancovat si s ním. U tohohle zase může platit – ty po mně kamenem, já po tobě cihlou. Cílem tohoto „nedorozumění“ určitě bude hádka, která nepovede nikam, ale muž nebude moci za nic, protože nebude chápat, kde on vlastně udělal chybu.

Žárlení je nejen prokazování lásky, kterou k nám partner cítí nebo my k němu, ovšem dle mého názoru, i když je muž či žena zadaná, tak i tak potřebuje mít určitou volnost, kterou by jí měl přítel určitě dopřát a naopak.


Další články

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Rodiče šmírují teenagery v Americe

Nedávný průzkum mobilních zpráv monitorovací společností TxtWatcher do značné míry potvrdil, že dnešní teenageři mezi sebou formou sms zpráv sdílejí úplně vše.

22.3.2017 | 11:26
 
5 nejlepších her v prohlížeči

5 nejlepších her v prohlížeči

Dnes jsme se rozhodli, že se podíváme na nějaké ty zabijáky času, když doma není do čeho píchnout - každý z nás to určitě zná, jsou dny, kdy prostě nevíte, čím se zabavit. A právě proto jsme vám vybrali ty nejzajimavější hry, které ani nemusíte stahovat - jednoduše si je otevřete ve vašem prohlížeči a hrajete!

20.3.2017 | 19:45
 


Poslat SMS