Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

Poslat SMS

Poslat SMS přes portál Esemes.cz představuje nejjednodušší způsob, jak poslat SMS prostřednictvím internetu. Celá služba poslat SMS je zdarma do všech sítí. To zahrnuje posílání SMS zdarma na O2, T-Mobile a Vodafone. Naši službu poslat SMS v současnosti využívá na 300 000 uživatelů, kteří spolehlivě pošlou okolo milionu SMS zdarma. Tento počet nás řadí k největším provozovatelům služby poslat SMS na českém internetu.

Poslat SMS přes SMS bránu se stává stále běžnější a méně komplikované. Příjemnou výhodou na našem portálu je, že nemusíte vyplňovat žádný kód, což vás zdržuje na ostatních stránkách. Poslat SMS také automaticky generuje operátora podle telefonního čísla. Registrací zdarma na Esemes.cz získáte výhody nadstandardních služeb, jako je například přístup k vašemu osobnímu adresáři kontaktů.

Esemes.cz rovněž jako první umožnila uživatelům poslat SMS z Facebooku. Službu využívá již 160 000 uživatelů a jejich počet stále roste. Uživatelé totiž mohou jednoduše posílat přes SMS bránu zprávy do všech sítí zdarma a propojit své kontakty z Facebooku s adresářem na Esemes.cz . Stanete-li se naším fanouškem, umožníte poslat SMS i vašim kamarádům.

Poslat SMS od vás nevyžaduje žádnou registraci a v samotná SMS brána nepřipojuje ve zprávě reklamní informace. Základní omezení spočívá v limitu 160 znaků a poslat SMS lze pouze na jedno telefonní číslo, ne na více čísel najednou.Poslat SMS