Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

SMS brána

SMS brána umožňuje poslat SMS do všech sítí zdarma. Počet poslaných SMS zpráv pomocí SMS brány přitom není nijak omezen. Poslat SMS nikdy nebylo jednodušší a vy se tak nemusíte ničím omezovat.

SMS brána na Esemes.cz vám ulehčí komunikaci s přáteli a rodinou. Poslat SMS je možné do sítí O2, T-Mobile a Vodafone, tedy do všech sítí. Největší výhodu pak představuje to, že poslat SMS je zdarma, čímž ušetříte nemalé peníze na měsíčním vyúčtování. SMS brána vám přitom neklade žádné protivné překážky v posílání SMS zdarma. U nás je vše co nejjednodušší a nejpřehlednější. Poslat SMS zdarma nevyžaduje registraci. Nemusíte opisovat obtížné kódy a řešit výběr operátora. SMS brána to vše automaticky vykoná za vás.

V případě, že se zaregistrujete na našem portálu, dostanete k dispozici sofistikovaný osobní adresář. SMS brána je také kompatibilní se sociální sítí Facebook, odkud si své kontakty jednoduše přesunete do svého adresáře na Esemes.cz.

SMS brána je omezena u mobilního operátora O2, kde je v SMS zdarma povoleno 60 znaků. T-Mobile a Vodafone svým zákazníkům povoluje poslat SMS do všech sítí zdarma bez omezení, tedy do 160 znaků. SMS brána obsahuje jednoduchý formulář, ze kterého můžete posílat SMS zdarma na česká mobilní čísla.Poslat SMS