Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

SMS zdarma do všech sítí

Neradi "datlujete" esemesky na miniaturní klávesnici na mobilu? Chcete posílat z SMS z internetu a navíc zdarma?

SMS brána Esemes.cz umoňuje odesílat SMS zdarma z internetu do všech sítí českých mobilních operátorů. To znamená SMS zdarma na O2, T-Mobile a Vodafone. Esemes.cz patří k největším SMS branám na českém internetu.  Měsíčně naše služby využívá  kolem 300.000 uživatelů, kteří odešlou kolem milionu SMS zdarma do všech sítí.

Esemes.cz také jako první v Česku spustila SMS bránu na Facebooku. Aplikace má přes 160.000 fanoušků, kteří odešlou měsíčně stovky tisíc sms zdarma na Vodafone, T-Mobile a O2. Staň se i ty naším fanouškem, dejte nám "lajk" a umožni tak i svým kamarádům posílat SMS zdarma do všech sítí.

Poslat SMS zdarma do všech sítí

SMS zdarma - esemesky do všech sítí

SMS brána Esemes.cz představuje vhodné řešení pro všechny uživatele, kteří chtějí posílat SMS zdarma z internetu na mobilní telefony, ale zároveň neposílájí žádné citlivé informace a jsou ochotni smířit se s tím, když esemeska nedorazí. Esemes.cz totiž negarantuje doručení SMS. Není to rozhodně naschvál. To mobilní operátoři Vodafone, T-Mobile a O2 limitují počet SMS zdarma, které nechají projít do své sítě.

I tak ale pošlou zákazníci Esemes.cz kolem milionu SMS zdarma do všech sítí každý měsíc.

Registrujte se zdarma a využijte Esemes.cz na maximum

Registrace na SMS bránu Esemes.cz je zdarma a rychlá. Po registraci získáte možnost využít naplno integrovaný adresář kontaktů, který můžete navíc propojit se svým adresářem na Facebooku. Vytvořte si kontaktní list na všechny své kamarády a posílejte jim SMS zdarma pohodlně. Pro samotné posílání SMS však není třeba být registrován.

Některá omezení služby Esemes.cz:

  • Maximální délka SMS zdarma do všech sítí  je 160 znaků
  • Svoji esemesku zdarma  můžete poslat pouze na 1 číslo, nelze na více čísel najednou
  • Doručení zprávy není garantované.

Začněte posílat SMS zdarma do všech sítí ještě dnes!Poslat SMS