Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

Sms zdarma na O2

O2 patří k největším a nejoblíbenějším mobilním operátorům na světě. Své služby nabízí ve 26 zemích. SMS brána Esemes.cz vám nabízí poslat SMS zdarma na O2. Jak je to možné? O2 poskytuje veřejně dostupnou internetovou SMS bránu, která umožňuje odesílat esemesky zdarma. V Esemes.cz jsem vyvinuli unikátní skript, který se dokáže na tuto bránu připojit a odeslat z ní SMS zdarma na O2. Nutno podotknout, že tato služba funguje pouze na česká mobilní čísla.

SMS zdarma na O2

Kdo je mobilní operátor O2?

logo O2Telefónica O2 Czech Republic je společnost, která patří do mezinárodní skupiny telefonních operátorů Teléfonica O2. Firma vznikla 1. července 2006 sloučením tehdejších společností Český Telecom a Eurotel Praha. Jako jediná firma v Česku tak nabízí jak mobilní, tak pevné telefonní služby. Oboje pod značkou O2. O2 patří k největším firmám na tuzemském trhu. Ve 3. kvartálu roku 2010 měla téměř 5 milionů mobilních zákazníků a 1,7 milionu pevných linek. Společnost zaměstnává kolem 7.700 zaměstnanců a v roce 2009 byla z hlediska zisku (14,877 mld. Kč) 3. největší firmou v zemi.

Telefónica O2 jako první mobilní operátor v ČR spustila síť 3. generace 3G pro mobily, rychlé datové přenosy smožností videohovorů, řešené technologií HSDPA, které v současné době dosahují rychlosti až 3,6 MBit/s a plánované je navýšení až na 14,4 MBit/s. V současné době pokrývá O2 svým 3G přopojením téměř všechna větší města v České republice.Poslat SMS