Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

SMS zdarma na T-Mobile

T-Mobile působí ve 12 zemích v Evropě. V Česke republice vám portál Esemes.cz přináší unikátní možnost posílat SMS zdarma na T-Mobile. Chytře naprogramovaný skript využívá dostupnou bránu společnosti T-Mobile, kterou využívá pro posílání SMS zdarma. Služba funguje pouze na česká mobilní čísla.

SMS zdarma na T-Mobile

Kdo je mobilní operátor T-Mobile?

logo T-MobileNěmecká telekomuikační společnost Deutsche Telekom je vlastníkem mezinárodní skupiny mobilních operátorů, která nese jméno T-Mobile. Firma nadále rozšiřuje své působení skupováním lokálních operátorů. To byl ostatně i případ České republiky. T-Mobile zde koupil v roce 2002 tehdejšího mobilního operátora Paegas, který byl prakticky okamžitě přejmenován. T-Mobile v Česku zaměstnává téměř 3000 zaměstnanců, což je o více, než polovinu méně, než konkureční operátor O2 (ten ovšem provozuje ještě pevné telefonní linky). V roce 2009 dosáhl T-Mobile Czech Republic a.s. obratu 32,7 mld Kč a zisku 9,1 mld Kč.

Společnost je velmi aktivní ve sportu, na lokální úrovni je partnerem české fotbalové reprezentace, na mezinárodní úrovni se kromě fotbalu angažuje i v cyklistice. Kromě sportu se T-Mobile angažuje i na poli hudby, provozuje vlastní portál t-music.cz.Poslat SMS