Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

SMS zdarma na Vodafone

Druhý největší mobilní operátor na světě Vodafone vznikl již v roce 1983. Jeho název vznikl spojením slov voice-data-phone. Díky prémiové SMS bráně Esemes.cz můžete posílat SMS zdarma na Vodafone. Esemesky lze posílat pouze na česká mobilní čísla operátora z jednoduchého formuláře na internetu nebo na Facebooku.

SMS zdarma na Vodafone

Představení mobilního operátora Vodafone

logo VodafoneBritská firma Vodafone je dnes druhým největším mobilním operátorem na světě. Prvenství drží celkem logicky China mobile. Služeb Vodafone využívá 333 milionů zákazníků z 28 zemích světa na 5 kontinentech (údaj je z roku 2009). Do České republiky vstoupil Vodafone obdobně jako další hráči na trhu - v roce 2006 koupil lokálního mobilního operátora Oskar. Navázal na image "lidového" operátora, kterou se snažil budovat právě Oskar svojí orientací na koncové, především mladší a menší zákazníky, než orientací na firmy. Pro ně ostatně vydává například časopis Čilichilli, či provozuje internetový portál Vodafone park. Na konci září 2010 měl Vodafone v ČR přes 3,1 milionu zákazníků.

Na globálním sportovním poli je Vodafone aktivní především v motorsportu. Je hlavním partnerem stáje F1 Vodafone McLaren Mercedes s piloty Lewisem Hamiltonem a Jensonem Buttonem.Poslat SMS