Registruj se zdarma pro adresář kontaktů Přihlásit přes mojeID

SMS zdarma

SMS zdarma můžete posílat z našeho portálu Esemes.cz do všech sítí českých mobilních operátorů. SMS zdarma odesílejte přes SMS bránu do sítí O2, T-Mobile a Vodafone. Esemes.cz patří k největším poskytovatelům služby SMS zdarma na českém internetu. Poslat SMS zdarma lze pouze k nekomerčním účelům.

Nemusíte tedy zbytečně platit mobilním operátorům, když služba SMS zdarma funguje jednoduše a spolehlivě na internetu. U nás se navíc nesetkáte s obtížemi, se kterými bojují ostatní poskytovatelé služby SMS zdarma. Poslat SMS je možné bez opisování často nečitelných kódů. Pro SMS zdarma do všech sítí se můžete, ale nemusíte registrovat.

Registrací získáte několik bonusových funkcí. Poslat komukoliv SMS zdarma vám ulehčí osobní adresář, který automaticky obdržíte po registraci. Ten je navíc kompatibilní s Facebookem, takže vám umožní sdílet kontakty s portálem Esemes.cz. SMS brána pro SMS zdarma na Facebooku učiní komunikaci s přáteli ještě komfortnější. Službu využívá již 160 000 uživatelů.

Poslat SMS zdarma do všech sítí na portálu Esemes.cz zpříjemňuje přehledný formulář, který automaticky přiřadí operátora k zadanému předčíslí. Pokud nevíte, jak napsat SMS zdarma, podívejte se na návod umístěný v Návodu. SMS zdarma lze poslat pouze na jedno mobilní číslo, tedy ne na více najednou. Počet znaků je omezen na 160 znaků a k SMS zdarma není připojen žádný reklamní text.

POSLAT SMS

Poslat SMS zdarma pomocí našeho jednoduchého formuláře do všech všech sítí je velice komfortní a uživatelsky přátelské. Poslat SMS lze neomezeně do sítí O2, T-Mobile a Vodafone.

SMS

SMS je jedním z nejoblíbenějších způsobů komunikace dnešní doby. SMS zprávu lze posílat přes naši SMS bránu zdarma do všech sítí českých mobilních operátorů.

SMS BRÁNA

SMS brána na Esemes.cz vám ulehčí a především zlevní komunikaci s přáteli a rodinou. SMS brána funguje jako první pro naše zákazníky i na českém Facebooku.

SMS DO VŠECH SÍTÍ ZDARMA

SMS do všech sítí zdarma vám zprostředkuje naše SMS brána, která patří k největším na českém internetu. SMS do všech sítí zdarma zahrnuje posílání zpráv na O2, T-Mobile a Vodafone.

SMS ZDARMA

SMS zdarma vám ušetří vaši peněženku při obdržení měsíčního vyúčtování. SMS zdarma posílejte z našeho prověřeného portálu Esemes.cz do všech sítí neomezeně a bez registrace!

SMS O2

Posílání SMS zdarma na O2 nabízíme díky SMS bráně, na níž se dokážeme pomocí unikátní skriptu připojit a odeslat z ní SMS zdarma na O2. SMS na O2 je omezeno na 160 znaků a lze je odesílat pouze na česká telefonní čísla.

SMS T-MOBILE

SMS zdarma na T-MOBILE lze z našeho portálu Esemes.cz posílat velmi jednoduše prostřednictvím SMS brány. SMS do sítě T-MOBILE odesíláme pomocí jedinečného skriptu, který jsme pro vás vyvinuli.

SMS VODAFONE

Posílejte SMS zdarma na VODAFONE bez zbytečných komplikací pomocí jednoduchého formuláře. SMS na VODAFONE je omezeno na 160 znaků a funguje pouze na česká telefonní čísla.Poslat SMS